Reference

Co o mých kurzech říkají lidé...

Janina arteterapie mi doslova změnila život

“Je to už 8 let, kdy mi můj první seminář arteterapie u Jany doslova změnil život. Šla jsem domů plná energie a radosti, neuvěřitelná  lehkost bytí mě provázela ještě dlouhou dobu. Od té doby jsem s Janou prožila hodně příjemných hodin i dní s pastelkami, barvami, dobrým zdravým jídlem, seznámila jsem se skvělými lidmi. Arteterapie pomáhá zbavit se bloků, které si v sobě neseme. Pomáhá lépe pochopit sama sebe, udělat rozhodnutí, podívat se na věci z jiného úhlu pohledu. Arteterapie mi v životě velmi pomáhá a já děkuji Janě, že mi tento krásný svět plný barev otevřela.”

Martina Volná

Vůbec jsem nevěděl, co malovat a jak vypnout mysl, ale došel jsem k výsledku, který mě překvapil!

“Když si vybavím arteterapii s Janou, tak mě přichází elegantní vedení ve pro mě neznámých vodách, kdy jsem vůbec nevěděl, co mám malovat, jakými barvami, jak vypnout mysl a nepřemýšlet o tom, až jsem z toho byl trošku zoufalý, že nic nevyplodím. Ale pod Janiným vedením jsem nakonec došel výsledku, který mě velmi překvapil, především to, co z obrazu vyčetli ostatní a jak to odpovídalo skutečnosti. Děkuji za zajímavý zážitek!”

Ivo Rábl

Arteterapii jsem si pokaždé užíval

“Moje pocity o arteterapii… Byl jsem nadšený! A pokaždé když jsem měl na nějakou arteterapii jít, tak jsem se tam těšil a hodně jsem si to užíval. Moc se mi to líbilo. Děkuji.”

Martin, 10 let

Arteterapie ve mě zanechala silný zážitek

“Veľmi sa teším, že som sa rozhodla zúčastniť sa a zažiť skvelý seminár s arttetapeutkou Jankou Havlik, počas ktorého sme v kruhu tvorili naše vision boardy. Atmosféra bola veselá, krásne ju dopĺňalo zdrawé mlsanie. Stretnutie s Jankou určite zopakujem, jej prístup k hravému tvoreniu a zároveň uzdravujúcemu procesu zanechal vo mne silný zážitok. Odporúčam vyskúšať a zažiť stretnutia pod vedením charizmatickej Janky.”

Jana Šrámková

Prozářil se mi život barvami

“Na arteterapii u Janičky jsem byla asi už před třemi lety. Velmi dobře si ten zimní sobotní den pamatuji, protože mi doslova změnil život. Začala jsem malovat obrazy a mám jich nyní plný dům. Můj život se prozářil barvami, naučila jsi mě žít barevněji, děkuji Jani.”

Markéta Kellerová

Můj stres, že “já přeci neumím malovat”, zmizel po prvních tazích štětce

“S Janou jsem strávila báječné tři dny na víkendovém pobytu Kreativní žena. Janička je úžasný člověk, ze kterého pozitivní energie sálá na každém kroku, z každého jejího slova i projevu. Víkend s ní byl pro mě ohromným zážitkem. Byl plný emocí, relaxu, hravého tvoření, objevování sama sebe. Můj stres z toho, že “já přeci neumím malovat” pod vedením Janičky zmizel po prvních tazích štětce. Pak jsem si malování jen volně, svobodně užívala, objevovala svou skrytou kreativitu a parádně jsem se u toho uvolnila a odpočinula si. Děkuji a těším se někdy příště.”

Hana Šimůnková

Pro mě to byl úžasný den – čerpám z toho pokaždé, když si to vybavím

“Pro mě to byl úžasný den – plný pozitivní energie, skvělých dobrot a hezkých slov. Čerpám z toho pokaždé, když si to vybavím. A jen jsem si potvrdila, že číst o tom je krásné, ale prožít takové chvilky je úplně nej. 🙂 A navíc mám pocit, že se už věci hnuly a začínají se plnit. Prostě jen tak. To je fakt super. Navštívila jsem už tady v Praze také různé přednášky a setkání, ale odcházela jsem většinou s pocitem, že bych to snad svedla lépe a že tam chybělo to hlavní – srdce. Což se o tomto setkání rozhodně říct nedá. Jasně, vždycky je co vylepšovat, ale pro mě je to zatím TOP zážitek 🙂 Sdílím a posouvám dál. Doufám, že nás žen, které víme, že setkávat se a vzájemně se obohacovat má velký smysl, bude přibývat. Moc děkuji a těším se na příští super zážitky.”

Veronika Heinzová

Za těch 800 km to vážně stojí!

“Děkuji za senzační zážitek z dnešního workshopu! Ráda přijedu na další workshop, protože to za těch 800 km z Hamburku rozhodně stojí!”

Marie Illeová

Arteterapie mě v životě obrovsky posunula

“Děkuji moc Janičce za to, že mi umožnila se kurzu arteterapie zúčastnit. Byl to pro mě velmi silný zážitek, který mě neuvěřitelně posunul v mém životě. Najednou je ze mě úplně jiný člověk! Konečně jsem zase spokojená, vyrovnaná a optimistická!”

Eva Dudíková

Silné prožitky mě budou ještě dlouho provázet

“Děkuji Janičce za skvělý zážitek, nepopsatelně silné prožitky při malování osobní mandaly mě budou ještě dlouho provázet. Vision board se mi pomalinku začíná zhmotňovat, ale co je víc, to je hloubka sdílení v kruhu, zranitelnost při otevírání osobních příběhů mě vždy přivádí k soucitným slzám plným pochopení. Každý workshop je pro mne jedním z nejkrásněji prožitých dnů 🙂 Přeji všem ženám zažít uvolňující pocity při svobodném malování bez tlaku na výsledek, bez srovnávání se, a s vědomím, že každičká tečka a čárka, či šmouha na plátně, mají svůj smysl 🙂 Děkuji.”

Radka Panenková